Akcja społeczna "DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI" - zaproszenie do udziału

Opublikowano: 2023-03-17 11:38

Cześć Kochani!
W MDK4 nie możemy się doczekać zbliżającego się Światowego Dnia Zespołu Downa! Bardzo chcemy zachęcić Was abyście razem z nami włączyli się w akcję społeczną jaką jest Dzień Kolorowej Skarpetki.
 
21 marca, czyli już za kilka dni, nasza tablica będzie jeszcze bardziej kolorowa! Już teraz widzimy, jak nasi goście ubarwiają ją swoimi pomysłami i kolorowymi skarpetkami. A co najważniejsze, to nie tylko najmłodsi uczestnicy naszych zajęć, ale również ich rodzice, biorą udział w tej akcji!
 
Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy już stworzyli swoje kolorowe skarpetki i zapowiedzieli, że już mają przygotowane w szafie skarpety nie do pary na najbliższy wtorek! Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę! To proste - wystarczy założyć kolorowe skarpetki nie do pary 21 marca i pokazać, że z nami jesteście!
 
Nie ważne czy będziecie we wtorek w naszym MDK’u czy w szkole albo pracy… Koniecznie zróbcie zdjęcia swoich barwnych stóp, udostępnijcie na social mediach i nas oznaczcie (możecie też wysyłać zdjęcia do nas). My oczywiście również pochwalimy się zdjęciami naszej kadry ????
 
 
Pamiętajcie, że każdy z nas może wnieść mały, ale ważny wkład w budowanie bardziej przyjaznego i otwartego społeczeństwa. Włączając się w takie akcje, pokazujemy, że zwracamy uwagę na potrzeby osób z Zespołem Downa i innych z niepełnosprawnością intelektualną, a także potrafimy tworzyć społeczność pełną empatii i zrozumienia.
 
Do zobaczenia na naszej kolorowej tablicy! ????????????❤️????????