VIII Małe Spotkania Artystyczne "Przedszkolaki przy mikrofonie"

Opublikowano: 2023-04-05 10:37

 

VIII Małe Spotkania Artystyczne "Przedszkolaki przy mikrofonie" to wydarzenie, które odbyło się w naszej placówce w ubiegły czwartek tj. 30 marca 2023 r. . Jesteśmy dumni, że mieliśmy zaszczyt gościć trzy wspaniałe grupy przedszkolne: Zespół Wokalny z Przedszkola nr 80 "Królestwo Maciusia" w Bydgoszczy, Grupa 9 z Przedszkola nr 68 "Wesołe Smyki" w Bydgoszczy oraz Klub Przedszkolaka z MDK4 w Bydgoszczy.

Spotkanie to miało charakter integracyjny i było pełne śpiewów, zabaw i tańców, które wprawiły w zachwyt zarówno uczestników, jak i opiekunów. Byliśmy pod wrażeniem talentu i umiejętności wokalnych każdej z grup przedszkolnych, które miały okazję zaprezentować się na naszej scenie w sali kameralnej.

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować dyrektorom każdego z przedszkoli za udział w wydarzeniu, jak również opiekunom, którzy wsparli swoje grupy w przygotowaniach i podczas samej imprezy. Bez Waszej pomocy i zaangażowania, to wydarzenie nie byłoby możliwe.

Naszym celem jako organizatorów było stworzenie przestrzeni dla małych artystów do zaprezentowania swoich talentów, ale również integracji i nawiązania nowych przyjaźni. Cieszymy się, że udało się nam osiągnąć ten cel i zapewnić wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu VIII Małych Spotkań Artystycznych "Przedszkolaki przy mikrofonie". Dziękujemy za wsparcie i nadzieję, że będziemy mieć okazję spotkać się ponownie w przyszłym roku, aby razem celebrować talent i kreatywność naszych najmłodszych mieszkańców.