DRZWI OTWARTE 2023 - relacja

Opublikowano: 2023-05-16 09:47

DRZWI OTWARTE 2023

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NR 4 W BYDGOSZCZY

 

 

11 maja 2023 roku odbyły się "Drzwi Otwarte 2023", które przyciągnęły wielu zainteresowanych naszą działalnością. Dzięki pięknej pogodzie i doskonałej atmosferze, wszyscy mogli spędzić wspaniały czas w naszej placówce.

 

Podczas imprezy odbyły się występy wychowanków uczęszczających na zajęcia wokalne, którzy zachwycili publiczność swoim talentem. Widownia nie szczędziła oklasków, a emocje były wyczuwalne na każdym kroku. Niezwykłym punktem programu był występ wokalny reprezentantów ZPiT Płomienie. Tradycyjne polskie pieśni ludowe były nie tylko piękną formą sztuki, ale również przypominały o naszych korzeniach kulturowych. Dodatkowo, na dziedzińcu naszego domu kultury głośno wybijała rytmy sekcja perkusyjna, która wprowadziła publiczność w wakacyjny nastrój. 

 

Jednym z największych sukcesów imprezy była gra terenowa "Sala nr X", stworzona specjalnie na tę okazję. To nowatorska forma zwiedzania naszego domu kultury, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli okazję poznać kilka pracowni działających w naszej placówce oraz wziąć udział w ciekawych zadaniach. Ponad 50 osób ukończyło grę, otrzymując przy tym imienne dyplomy oraz małe upominki.

 

Celem imprezy było przede wszystkim promowanie różnorodnych form sztuki i kultury oraz zachęcanie do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez nasz MDK4.

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas "Drzwi Otwartych 2023" oraz zachęcić do udziału w Festynie Rodzinnym, który odbędzie się 14 czerwca 2023 roku od godziny 16:00. To doskonała okazja, aby poznać naszą placówkę jeszcze lepiej i spędzić czas wśród przyjaciół i rodziny. 

 

Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy zaprasza wszystkich do wspólnego odkrywania sztuki i kultury!